PLYTELIŲ KLIJAVIMAS

PLYTELIŲ KLIJAVIMAS DUŠUOSE IR KITOSE DRĖGNUOSE VIETOSE

Mes galime pasirūpinti visais plytelių klijavimo etapais: nuo paruošimo, hidroizoliacijos įrengimo, pagrindų paruošimo, nuolydžių formavimo. Esant poreikiui, galime pakeisti senas plyteles ar pavienes pažeistas plyteles. Užsakymus priimame tiek mažiems, tiek dideliems objektams: butai, individualūs namai, fasadai, administracinės, prekybinės paskirties patalpos ir pan.

Klijuojame sienų plyteles, grindų plyteles, mozaikos plyteles, dekoratyvines plyteles, akmens masės plyteles, klinkerines plyteles, įvairaus formato plyteles.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas plytelių klijavimo, hidroizoliavimo darbų sąrašas:

  • Plytelių klijavimas
  • Klinkerio klijavimas
  • Mozaika klijavimas
  • Hidroizoliacijos įrengimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja apdailos darbai?

Apdailos darbai ir jų kaina priklauso nuo reikiamų atlikti darbų pobūdžio, jų apimčių. Kuo didesnis darbų poreikis, tuo geresnė darbų kaina, tačiau konsultuotis dėl tikslesnių darbų įkainių raginame tiesiogiai.

Kaip greitai galite atlikti apdailos darbus?

Darbai pradedami klientui patogiu metu, meistrui esant laisvam. Apdailos darbai ir jų pradžia numatoma pagal tai, ar jie yra vidaus, ar išorės. Tam įtakos gali turėti oro sąlygos, sezoniškumas, meistrų užimtumas ir kiti faktoriai.

Ar dirbate su savo medžiagomis?

Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis.

Ar yra sudaroma darbų rangos sutartis?

Taip.

Call Now ButtonSkambinti mums