MŪSŲ PASLAUGOS

88703c514a91856a6d65672e1f0ac2ae
INTERJERO DIZAINAS

Interjero dizainas iš esmės skirstomas į dvi dalis: techninį projektą bei dekoravimą. Šios dalys tampriai susijusios tarpusavyje, todėl jas siūlome išspręsti kartu.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
mashinnaya-shtukaturka-9-min
SIENŲ TINKAVIMAS

Atliekame tinkavimo darbus daugiabučiuose bei individualiuose namuose, kotedžuose, sandėliuose ir gamybinėse patalpose. Darbus atliekame nuo sąmatos sudarymo iki projekto galutinio įgyvendinimo, naudojant savo arba užsakovo medžiagas.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
96
GIPSKARTONIO MONATVIMAS

Gipso kartono plokščių apdaila populiarumą išsikovojo ne tik dėl paprasto ir patogaus naudojimo. Statybinės medžiagos iš gipso reguliuoja patalpos mikroklimatą – sugeria perteklinę oro drėgmę arba išskiria ją, kai oras patalpoje išsausėja.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
9562579b4a6e968e14b6e5a7fb6401e5
DAŽYMAS-GLAISTYMAS

Glaistymas, dažymas, tapetų klijavimas – yra kone pagrindinis dalykas būsto įrengime. Įėjus akys iškart krypsta i sienas bei lubas, tad jeigu paruošimo ir dažymo darbai bus paruošti nekokybiškai tai nepapuoš nei Jūsų namų nei į stigos.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
05a-plyteliu-klijavimas
PLYTELIŲ KLIJAVIMAS

Mes galime pasirūpinti visais plytelių klijavimo etapais: nuo paruošimo, hidroizoliacijos įrengimo, pagrindų paruošimo, nuolydžių formavimo. Esant poreikiui, galime pakeisti senas plyteles ar pavienes pažeistas plyteles.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
potinkine-kolektorine-spintele-fh-fca-iki-2-ziedu-4-1-1-1-1
SANTECHNIKOS DARBAI

Specializuojamės vidaus ir lauko tinklų sistemų (vandentiekio, nuotekų, šildymo) montavimo ir remonto, renovacijos srityse. Papildomai atliekame projektavimo, derinimo, priežiūros bei aptarnavimo darbus.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
IMG_8496
ELEKTROS DARBAI

Atliekame šiuos elektros instaliacijos įrengimo darbus.Vidaus elektros instaliacija: pastatų vidaus instaliacijos išvedžiojimas, elektros prietaisų montavimas ir pajungimas, kompiuterinių ir ryšio tinklų išvedžiojimas, elektros paskirstymo skydų sujungimas, apsaugines, gaisrines signalizajos, elektriniai (varžų) matavimai.

ŽIŪRĖTI TOLIAU
Call Now ButtonSkambinti mums