GIPSKARTONIO MONATVIMAS

GIPSO KARTONO MONTAVIMAS

Gipso kartono plokščių apdaila populiarumą išsikovojo ne tik dėl paprasto ir patogaus naudojimo. Statybinės medžiagos iš gipso reguliuoja patalpos mikroklimatą – sugeria perteklinę oro drėgmę arba išskiria ją, kai oras patalpoje išsausėja. Ne veltui daugelyje tiek gyvenamųjų, tiek gamybinių, biurų, viešbučių, įvairių visuomeninių pastatų vidaus apdailai naudojamas gipsas – tinkas arba plokštės. Gipskartonio plokštės tinka lubų, sienų apdailai, metalinių profilių karkaso pertvarų, šachtų įrengimui.  Itin daug „sausos statybos“ sprendimų ir patirties yra sukaupusi „Knauf“ – visame pasaulyje gerai žinoma gipsinių produktų gamintoja, gaminanti juos nuo praeito amžiaus vidurio, o Lietuvoje dirbanti nuo 1996 metų.

Gipso kartono plokštės –  tai gipso sluoksnis iš abiejų pusių padengtas kartonu. Daugiausia jame gipso – apie 93 proc., popieriaus – 6 proc., armavimo medžiagų – apie 1 proc.

Atliekame gipso kartono montavimo darbus:
– gipso kartono lubų, sienų, pertvarų montavimas
– lubos su tarpeliu
– paslėpto apšvietimo montavimas
– gipso kartono nestandartinių karkasų montavimas

Kad sumontuotos gipskartonio konstrukcijos būtų stabilios, estetiškos ir ilgalaikės, reikia laikytis gamintojo nustatytų instrukcijų bei rekomendacijų ne tik montavimo bet ir eksploatacijos metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja apdailos darbai?

Apdailos darbai ir jų kaina priklauso nuo reikiamų atlikti darbų pobūdžio, jų apimčių. Kuo didesnis darbų poreikis, tuo geresnė darbų kaina, tačiau konsultuotis dėl tikslesnių darbų įkainių raginame tiesiogiai.

Kaip greitai galite atlikti apdailos darbus?

Darbai pradedami klientui patogiu metu, meistrui esant laisvam. Apdailos darbai ir jų pradžia numatoma pagal tai, ar jie yra vidaus, ar išorės. Tam įtakos gali turėti oro sąlygos, sezoniškumas, meistrų užimtumas ir kiti faktoriai.

Ar dirbate su savo medžiagomis?

Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis.

Ar yra sudaroma darbų rangos sutartis?

Taip.

Call Now ButtonSkambinti mums