DAŽYMAS-GLAISTYMAS

VIDAUS SIENŲ GLAISTYMAS, GRUNTAVIMAS, DAŽYMAS

Glaistymas, dažymas, tapetų klijavimas – yra kone pagrindinis dalykas būsto įrengime. Įėjus akys iškart krypsta i sienas bei lubas, tad jeigu paruošimo ir dažymo darbai bus paruošti nekokybiškai tai nepapuoš nei Jūsų namų nei į stigos. Siūlome savo paslaugas, žinias  ir  ilgametę patirtį įrenginėjant Jūsų namus. Garantuojame jog darbų kokybė bus tikrai aukštame lygyje, nes atliekame darbus su geras technines savybes turinčiomis medžiagomis, be alergenu, dirginančių odą pigių priemaišų. Kaip ir kitoms vidaus apdailos medžiagoms, taip pat ir dažams, gruntui bei glaistams pritaikysime nuolaidą!

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas glaistymo, dažymo, tapetų klijavimo darbų sąrašas:

  • Sienų ir lubų glaistymas, šlifavimas, gruntavimas
  • Sienų ir lubų dažymas
  • Tapetų klijavimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja apdailos darbai?

Apdailos darbai ir jų kaina priklauso nuo reikiamų atlikti darbų pobūdžio, jų apimčių. Kuo didesnis darbų poreikis, tuo geresnė darbų kaina, tačiau konsultuotis dėl tikslesnių darbų įkainių raginame tiesiogiai.

Kaip greitai galite atlikti apdailos darbus?

Darbai pradedami klientui patogiu metu, meistrui esant laisvam. Apdailos darbai ir jų pradžia numatoma pagal tai, ar jie yra vidaus, ar išorės. Tam įtakos gali turėti oro sąlygos, sezoniškumas, meistrų užimtumas ir kiti faktoriai.

Ar dirbate su savo medžiagomis?

Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis.

Ar yra sudaroma darbų rangos sutartis?

Taip.

Call Now ButtonSkambinti mums